EN | TR | AR
HAKKIMIZDA VİZYONUMUZ MİSYONUMUZ YÖNETİM KURULUMUZ FİYAT LİSTESİ İNSAN KAYNAKLARI GARANTİ

Hakkımızda

Ahşap banyo mobilyaları üretimi alanında uzmanlaşan, 4000 metrekare kapalı alanda üretim yapan NPlus Banyo 2014 yılında kuruldu. Türkiye genelinde 100’ün üzerinde yetkili bayi ağı, ve projeler kanalıyla tüketiciye ulaşan, ayrıca 20’ye yakın ülkeye ihracat yapan firmamız kısa zamanda önemli projeleri tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Büyüyen pazar ve artan rekabet karşısında yenilikçi uygulamalarla sektörü yönlendiren, konforu ve teknolojiyi bir arada kullanarak hizmet kalitesini ön planda tutan, yenilikleri esas alan, müşteri odaklı yaklaşımıyla tercih edilen marka olan NPlus, markasını ve ürünlerini rakiplerden farklı kılarak, tüketici belleğinde kalıcı bir yer edinmiştir.

Modern yaşamın farklı roller biçtiği banyoları tasarım ve özgürlük kavramlarını bir arada kullanarak kendine özgü tarzıyla yeniden şekillendiren, değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak, tüketicilere uygun fiyatlarla yüksek kalitede ürünler tasarlayıp, sektörde en iyi hizmeti verme hedefini ilke edinen NPlus Banyolarınızı geleceğe taşıyor. Modellerimizi tasarlarken geleceğin banyolarını sizin için hayal ediyor ve gerçeğe dönüşmesi için çalışıyoruz.
 

Türkiye satış noktaları için tıklayınız SATIŞ NOKTALARI Yurtdışı satış noktaları için NPLUS BANYO ile iletişime geçiniz.